STEM Engineering - Довіра, ефективність, інновації
Наші прагнення і цінності

Місія - створення цінності, надаючи ефективні рішення для стабільного розвитку, з огляду на інтереси місцевих громад та суспільства в цілому.

Бачення - STEM Engineering це компанія що динамічно розвивається, в основі діяльності якої лежать високий рівень менеджменту, принципи сталого розвитку та системного інжинірингу, висока культура та професіоналізм співробітників.

Цінності STEM Engineering Довіра - впевненість в досягненні очікуваного результату завдяки всебічному аналізу потреб, високим стандартам і експертизі, ефективній комунікації, відповідальності перед партнерами, співробітниками і суспільством в цілому. Ефективність -досягнення оптимальних показників ефективності для клієнтів завдяки кращим стандартам в управлінні і технічній експертизі, розвитку співробітників і партнерів. Створення цінності - створення цінності для клієнтів і суспільства використовуючи принципи сталого розвитку, системного і ціннісного інжинірингу. Інновації - створення і використання передових рішень в управлінні, технічній експертизі та управлінні знаннями.

Презентація компанії

Переваги
Команда

Молода, професійна команда націлена на досягнення результату.

Повний цикл

Надаємо всі види послуг які необхідні для реалізації проекту

Досвід

Досвід реалізації великих проектів будівництва в промисловості.

Передові технології

Використання міжнародних стандартів управління промисловими проектами, Value Engineering, BIM.